Televizorių ekranų keitimas / remontas

Skilo, sudužo televizoriaus ekranas ? Mūsų remonto servisas gali pakeisti jį nauju, bet didžiausia problema yra ta, kad nauji televizorių ekranai yra labai brangūs, ir jų keitimas dažnu atveju būna neracionalus. Pirkdami naują televizorių visada pagalvokite apie jo draudimą. Nebūtinai turite drausti tik televizorių, tokiais atvejais praverčia namų turto draudimas. Mūsų įmonė draudimo kompanijoms išrašo defektacijos aktus. Skilus televizoriaus ekranui draudimas padengia visas arba didžiąją dalį išlaidų.


Televizoriaus ekrane atsirado juostos. Atsiradus juostoms televizoriaus ekrane neverta pulti į paniką ir galvoti, kad tai ekrano gedimas. Juostos televizoriaus ekrane gali atsirasti dėl keletos priežasčių, jos gali būti lengvai pašalinamos, bet kartais juostų atsiradimas gali reikšti ir rimtesnį gedimą.


Sudužo televizoriaus ekranas? Nenusiminkite, yra keli būdai kaip galime jums padėti!

Vienas iš sklandžiausių būdų pakeisti televizoriaus ekraną – turto draudimas. Draudimo įmonės suteikta remonto kompensacija kur kas palengvins susidariusią situaciją. Toliau supažindinsime kokia tvarka vyksta televizorių ekranų keitimas, kaina, terminai ir visa kita naudinga informacija!

Kaip vyksta televizorių ekranų keitimas turint turto draudimą? Tai paprasčiau nei manote!

Televizorių ekranai – vienas brangiausių TV komponentų, tad ekrano keitimas savomis lėšomis būna neracionalus. Dažniausiai televizorių ekranai sudaro net 60-70% viso televizoriaus vertės! Turto draudimas padengia didžiąją dalį ekrano keitimo kainos, pagelbėjome ne vienai dešimčiai klientų pasikeisti sudužusius ekranus be milžiniškų nuostolių kišenei!

 1. Turto draudimo sąlygos. Visų pirmą siūlome gerai išsinagrinėti turtu draudimo sutartį ir pasidomėti kokios yra sąlygos, ar į jas įeina televizorių gedimai, taip pat koks yra franšizės mokestis. Jei turto draudimo neturite, pats laikas apsidrausti, atsižvelgiant į šias nuostatas!

 2. Gedimo užregistravimas. Sudaužius televizoriaus ekraną susisiekite su draudėjais, užregistruokite įvykį. Draudimo įmonė gali paprašyti nufotografuoti televizoriaus ekraną, modelį su serijiniu numeriu, taip pat kartais prašomi ir įsigijimo dokumentai.

 3.  Televizoriaus defektavimas. Pristatykite televizorių apžiūrai, jei neturite galimybės atvežti, mes galime televizorių paimti iš namų ar ofiso. Servise sutikslinsime galimybe užsakyti naują ekraną ir išrašysime pažymą draudimui.

 4.  Atliekamas ekrano keitimas. Gavus teigiamą atsakymą iš draudimo ir jūsų sutikimą, užsakysime naują televizoriaus ekraną. Po ekrano keitimo ir atsiskaitymo, neturint galimybės atvykti, vos už 10 eurų, parvešime televizorių atgal!

Kaip vyksta televizorių ekranų keitimas neturint draudimo? Padėsime ir neturint turto draudimo!

Televizorių ekranų keitimas be draudimo, taip pat įmanomas. Tiesa, reiktų nusiteikti išleisti nemažą kiekį pinigų, televizorių ekranai – ypatingai brangi detalė.

 1.  Televizoriaus defektavimas. Atvežkite televizorių apžiūrai, jei neturite galimybės atvykti, mes galime televizorių paimti iš namų ar ofiso. Servise sutikslinsime galimybe užsakyti naują ekraną, susisiekiame su jumis dėl remonto suderinimo.

 2.  Atliekamas ekrano keitimas. Gavus jūsų sutikimą, užsakoma detalė ir atliekamas televizoriaus ekrano keitimas. Po sėkmingai atlikto remonto informuojame apie pabaigtus darbus. Jei neturite kaip atvykti, televizorių pristatome į namus. Atsisakius remonto, televizorius paruošiamas gražinimui ir gražinamas jums.

Bendra informacija keičiant televizoriaus ekraną:

 1.  Kokios yra televizorių ekranų kainos? Tikslų atsakymą galima sužinoti tik žinant televizoriaus modelį, bet imant vidurkį, televizoriaus ekranas sudaro 2/3 televizoriaus vertės. Pvz. 40″ ar 43″ colių televizoriaus ekranai gali kainuoti apie 300-400 Eurų. Žinoma tai dar priklauso nuo televizoriaus specifikacijų ir kitų TV parametrų.

 2.  Ar visiems televizoriams yra keičiami ekranai? Deja ne, televizorių ekranų tiekimas yra ribotas ir dažniausiai baigiasi išleidus naują televizorių gamą. Vidutiniškai nuo gaminimo pradžios, ekranai prieinami 3-4 metus, vėliau jų tiekimas nutraukiamas. Dvejoji ar jūsų televizoriui rasime ekraną? Atsiųskite tikslų TV modelį ir serijinį numerį – patikrinsime vos už 10 eurų!

 3.  Ar būna neoriginalių televizorių ekranų? Ekranai gaminami tik originalūs, pakaitinių kopijų nėra. Sutaupyti šioje vietoje nėra kur, nebent rasite naudotą ekraną. Naudotais ekranais neprekiaujame, užsakome tik naujus, tiesiai iš gamintojų.

 4. Po televizoriaus ekrano keitimo garantijos nebelieka? Gamintojo suteikta garantija (jei garantija dar nepasibaigė) nebegalioja, vietoje to, suteikiame savo 30-ties dienų garantiją, televizoriaus ekrano pakeitimui.

 5. Kiek trunka televizoriaus ekrano pakeitimas? Viskas priklauso nuo to ar ekranas laikomas sandėlyje ar užsakomas iš gamintojo. Pirmu atveju pakeitimas gali trukti 1-2 savaites, o antruoju tektų palaukti iki mėnesio ar kiek daugiau.