Televizorių remontas

Jei jums neteko susidurti su televizoriaus gedimu, reiškia, kad jums labai pasisekė. Televizorius, kaip ir kita buitinė technika, netarnauja amžinai. Nors, greičiausiai, esate girdėję tokių faktų, kai jis vienam ar kitam žmogui tarnavo kelis dešimtmečius be sutrikimų. Tačiau tai yra labiau išimtis iš taisyklės. Dažnas mūsų susiduriame su problema, kai televizorius ima ir sugenda dar nepasibaigus garantiniam laikotarpiui.

Televizoriaus pasirinkimas yra svarbus žingsnis, nes tai yra pakankamai brangi prekė.

O ir taisymo efektyvumas priklauso nuo prekinio ženklo, modelio bei kitų parametrų. Rekomenduojama ne tik atidžiai išklausyti buitinės technikos pardavėjų konsultacijų, bet ir pasiskaityti atsiliepimus, kurių gausu internete. Kartais tokiu būdu galima apsisaugoti nuo nekokybiškos ir nepatvarios technikos įsigijimo.

Kuomet televizorius sugenda, esame priversti ieškoti patikimų ir profesionalių meistrų. Tiksliai pasakyti, kodėl sugedo televizorius yra sunku. Nebent, jis buvo sugadintas mechaniškai, pavyzdžiui, nukrito. Tad, galima teigti, kad nusipirkti ilgai tarnausiantį televizorių yra sėkmės reikalas. Juk genda ir žinomų gamintojų bei puikios kokybės televizoriai... Beje, kiekvienas meistras jums patars, ar verta taisyti seną, nusidėvėjusį televizorių ir kiek jums tai kainuos.

Kaip susirasti gerą meistrą, kuris jums profesionaliai diagnozuos gedimą bei pasirūpins, kad jūsų televizorius dar tarnautų ilgą laiką? FixTech komandos specialistai yra tie, kurių jums reikia!

Atliekame skystųjų kristalų ir plazminių televizorių bei jų priedų negarantinį remontą:

  • Taisome ECG, eSTAR, Finlux, Haier, Hitachi, Kruger & Matz, LG, Manta, Muse, Panasonic, Philips, Samsung, Sencor, Sharp, Shivaki, Sony, Thomson, TV Star televizorius ir priedus

Jei esatę apsidraudę, galime išrašyti remonto aktą draudimo bendrovei.

Teikiame tiek programinio, tiek techninio pobūdžio paslaugas. Perprogramuojame aparatinę programinę įrangą (firmware).  Keičiame ir remontuojame sugedusius komponentus (pagrindines plokštes, maitinimo / T-Con plokštes, keitiklius ir pan. Perlituojame įvairius komponentus. Taisome išlaužtus lizdus. Prieš atlikdami remonto darbus, atliekame diagnostiką.